Życzenia świąteczne i noworoczne – Boże Narodzenie 2019 i Nowy Rok Pański 2020

Kochani Parafianie i przybyli na święta Goście,

życzmy Wam z całego serca doświadczenia obecności Boga, który narodził się przed dwoma tysiącami lat w Betlejem i rodzi się dla każdego z nas w Tajemnicy Eucharystii. Jezus – Zbawiciel przyjął ludzkie ciało, by je przebóstwić i uczynić na nowo podobnym do Boga – Stwórcy. On nie chce pokrzyżować naszych ludzkich planów. On chce nadać im szczęśliwy kierunek. On nie przyszedł, by nas ograniczać. On przyszedł, aby wyzwalać. On nikogo nie potępia. On pragnie nas wszystkich zbawić. Dlatego otwórzcie przed Nim Wasze domy, zróbcie Mu miejsce przy stole a nade wszystko w sercu. On przebóstwi nawet najbardziej nieznane zakamarki naszego życia, by uczynić radość, by zasiać miłość w naszych sercach, by niebo stało się naszym udziałem już dzisiaj, w przestrzeni, w której przyszło nam żyć. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku Pańskiego 2020

ks. Andrzej Jankoski

ks. Grzegorz Szlenk