Zapraszamy na XII Rowerową Pielgrzymkę Diecezji Kieleckiej na Jasną Górę

+ Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

 

 

 

 

W dniach od 19 do 22 sierpnia b.r. odbędzie się XII Rowerowa Pielgrzymka Diecezji Kieleckiej. Pielgrzymi wyjadą z Kielc (z parafii św. Maksymiliana Kolbego)                                                            przez Chmielnik, Busko Zdrój, Wiślicę, Mnichów, Dzierzgów, Lelów, aby po czterech dniach wjechać na Jasną Górę.                                                             Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania wszystkich, którzy lubią jeździć na rowerze i kochają Matkę Bożą – dzieci z rodzicami, młodzież, dorosłych, starszych, księży i siostry zakonne.  Dla zainteresowanych więcej szczegółów na plakacie w gablocie przed kościołem.                                                                  Zgłoszenia przyjmujemy od 1 do 31 lipca mailowo na adres: www.pielgrzymkarowerowa.pl

 

Za życzliwość i ogłoszenie pielgrzymki rowerowej serdecznie dziękuję –                       Bóg zapłać!

 

 

                                                                                 ks. Tomasz Biskup                                                                                       

 kierownik pielgrzymki