Ogłoszenia parafialne XII Niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie XII Niedziela zwykła

 

     1.         Przed nami wakacje. Dla dzieci i młodzieży czas wolny od nauki. Lato to czas wielu prac polowych. Odpoczywajmy i pracujmy z Bogiem.

     2.         Jeszcze raz dziękujemy za pokutne procesje różańcowe. To dobre i owocne chwile. Wrócimy do nich jesienią.

     3.         Przypominamy o pielgrzymach przemyskich, którzy przyjdą do nas 11 lipca na obiad. Dziękujemy za pierwsze zgłoszenia i ofiary na ten szczytny cel.

     4.         Dobro wraca. Za dobre dzieło segregacji śmieci na cmentarzu – dziękujemy. Oby nie zabrakło wam w rękach dobrych uczynków, gdy przyjdzie stanąć przed Bogiem.

     5.         29 czerwca w sobotę – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte: 8:00, 10:00 i 17:00. Taca tego dnia na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

     6.         Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Adrian Konrad Mamczyński – kawaler, parafia tutejsza, Paulina Renata Maj – panna, parafia Małoszów. Zapowiedź II. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach między w/w zobowiązany jest w sumieniu poinformować
o tym kancelarię parafialną.

     7.         Bardzo dziękujemy za posprzątanie i wystrój naszej świątyni bliskim nowożeńców
z ubiegłej soboty. W najbliższy piątek na godz. 18:30 zapraszamy mieszkańców Jakubowic od nr 1 do 21.

     8.         Ofiara na potrzeby kościoła – anonimowo z Jakubowic 200 zł – Bóg zapłać.

     9.         Pragniemy poinformować, iż na działce należącej do naszej parafii sieć sklepów „Dino” chce postawić swój sklep wraz parkingiem i jest zainteresowana zakupem jej części.
W tym celu w najbliższych dniach jestem umówiony ks. Biskupem celem wyrażenia jego zgody na podpisanie umowy przedwstępnej.

  10.           Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa
i zdrowia.