Ogłoszenia Duszpasterskie – Zesłanie Ducha Świętego

Ogłoszenia parafialne – Zesłanie Ducha Świętego

 

1.     W dniu wczorajszym dwanaścioro dzieci po raz pierwszy przyjęło Pana Jezusa do swoich serc.
Oby na zawsze poczuły, jak dobry jest Pan. Biały tydzień – Msze Święte o godz. 17:00.

2.     Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 11:30 – rocznica I Komunii Świętej.

3.     Zapraszamy wszystkich parafian i gości na nabożeństwa majowe.

4.     Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar ołtarza, którym są obrusy na boczne ołtarze.

5.     Najbliższa niedziela to nasz odpust parafialny ku czci Trójcy Świętej.  Słowo boże w tym dniu wygłosić i sumie przewodniczył będzie ks. Tomasz Szczepanik – dyrektor administracyjny Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach. Na sumę zapraszamy KGW, druhów strażaków, dzieci komunijne w strojach i wszystkie dzieci do sypania kwiatów, kapelę, ministrantów, wszystkich parafian oraz gości. Podczas Mszy Świętej o godz. 16:00 czcigodny ks. Bp Andrzej Kaleta udzieli młodzieży z naszej parafii sakramentu bierzmowania.

6.     Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i ich bliskich  we czwartek 23 maja od godz. 15:30.

7.     Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, Msze Święte 7:00 i 17:00.

8.     Przyjmujemy zapisy na pielgrzymki: Róż Różańcowych na Jasną Górę – 1 czerwca i Apostolatu Margaretka do Kalwarii Zebrzydowskiej – 8 czerwca. Zapisy do końca tygodnia.

W dniach 13-15 czerwca Rycerstwo Niepokalanej ze Słaboszowa organizuje pielgrzymkę do sanktuariów maryjnych w Gietrzwałdzie i Świętej Lipce. Przyjmujemy zapisy. Szczegółowy program w gablocie i na stronie internetowej parafii.

9.     Bardzo dziękujemy za posprzątanie i wystrój naszej świątyni rodzicom dzieci pierwszokomunijnych. W najbliższy piątek na godz. 18:00 zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

10.  Bardzo prosimy o kontakt osoby zaangażowane w przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało w celu ustalenia szczegółów.

11.  Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa
i zdrowia.