Ogłoszenia Duszpasterskie – XXXIII niedziela zwykła 2021

1.      Trzydziesta trzecia niedziela zwykła. Naszymi modlitwami i ofiarami do puszek przed kościołem wyrażamy naszą solidarność z Kościołem prześladowanym, szczególnie z chrześcijanami w Libanie. W przyszłą niedzielę Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata zakończymy kolejny rok liturgiczny. Chrystusowi Królowi Wszechświata chcemy powierzyć nasze życie. W pokorze oceniając rzeczywistość zdajemy sobie sprawę, że niewiele od nas zależy. Dlatego powierzamy nasze losy Bożej Opatrzności.

2.      W czwartek 18 listopada o godz. 13.30 wybieramy się z pielgrzymką do Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie. Chętnych zapisujemy w zakrystii.

3.      W piątek 19 listopada o godz. 18.30 z Apostolatem Margaretek jedziemy na czuwanie modlitewne do Imbramowic. 

4.      W sobotę 20 listopada od godz. 8.30 sprzątanie naszego cmentarza. Zapraszamy osoby chętne do pomocy. Prosimy, by przynieść ze sobą odpowiednie narzędzia.

5.      W każdą niedzielę o godz. 15.00 w salce na plebanii spotkanie grupy AA.

6.      Dziękujemy za ofiary na potrzeby kościoła: anonimowo z ul. Pińczowskiej 200 zł, z ul. Pińczowskiej 100 zł, z ul. Stawisko 200 zł, z ul. Piłsudskiego 300 zł, z Januszowic 2000 zł, Pani Elżbieta Klanowska ze Słupowa 200 zł.

7.      Z całego serca dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom Chmielowa od Rodziny Dąbrowskich do Rodziny Skórów. Wszystkim Mieszkańcom Chmielowa dziękujemy za ofiarę na kwiaty 520 zł. W przyszły piątek na godz. 18.30 zapraszamy mieszkańców Dziekanowic z domów od nr 1 do 20.

8.      W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

v  w środę 17 listopada wspomnienie obowiązkowe św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

v  w czwartek 18 listopada wspomnienie obowiązkowe bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

v  w piątek 19 listopada wspomnienie obowiązkowe bł. Salomei, zakonnicy

v  w sobotę 20 listopada wspomnienie obowiązkowe św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

9.  Jubilatom, Solenizantom, Gościom oraz Parafianom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.