Ogłoszenia Duszpasterskie – XXXII niedziela zwykła 2022

1.     Dziś pierwsza niedziela miesiąca listopada – adoracyjna.

2.     Trwa oktawa Uroczystości Wszystkich Świętych. W poniedziałek i we wtorek po Mszy Świętej – różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych. 

3.     Najbliższy piątek to Święto Odzyskania Niepodległości. Ojczyzna to matka, a matkę trzeba wspierać i się za nią modlić, aby dobro zwyciężało.  Msze Święte: 8.00, 10.00, 12.00.

4.     Tak, jak umiemy, z całego serca dziękujemy za te Panie i tych Panów, którzy poświęcają czas, siły i sprzęt, aby nasz cmentarz był czysty, piękny i zadbany. Smutek ogarnia, gdy patrzy się na bezmyślność przy składowaniu cmentarnych śmieci, a trwoga, gdy w procesji różańcowej przechodzi się przez dzikie wysypiska. Może nie jeden winien wyobrazić sobie swój grób jako górę śmieci i to powinno przemówić do jego wyobraźni.

5.     W Niedzielę 13 listopada modlitwą i ofiarą do puszek wesprzemy Papieskie Stowarzyszenie Pomocy Kościołowi w Potrzebie. Zebrane środki przeznaczone będą na ogarniętą wojną Ukrainę.

6.     Serdeczne podziękowania za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty 220 zł.  mieszkańcom Słupowa W najbliższy piątek na godz. 18:30 zapraszamy mieszkańców Szczotkowic.

7.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.