Ogłoszenia Duszpasterskie – XXXI niedziela zwykła 2022

1.     Dzisiejsza niedziela to uroczystość rocznicy poświęcenia świątyni. Dziękujemy Panu Bogu, że zapragnął zamieszkać pośród nas i natchnął przodków do budowy naszego kościoła. Oby nigdy nie zabrakło tych, którzy w tym miejscu na Bogu będą budować swoje życie.

2.     Dziękujemy za wspólny różańcowy, październikowy czas tak w kościele, jak i z różami. Nic tak ludzi do siebie nie zbliża jak modlitwa. Niech ona będzie siłą naszej parafii.

3.     Już pojutrze uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte: 8.00,  10.00 w kościele i 12.00 na cmentarzu. O 11 30 wyruszy ze świątyni procesja z modlitwą za zmarłych. Uroczystość Wszystkich Świętych to święto zbawionych w niebie – oby nikogo z nas tam nie zabrakło.

4.     W środę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte: 8.00, 10.00, 17.00. Po mszy wieczornej na cmentarzu różaniec za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu i naszych bliskich zmarłych.

5.     Od 3 do 8 listopada o godzinie 17:30. Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych. W niedzielę o 15. 15.

6.     W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godzinie, 16:00, godzina, święta, apostolat Margaretka. Spowiedź I piątkowa pół godziny przed ranną i wieczorną Mszą Świętą. W sobotę od godziny 8:00 nawidzimy chorych i starszych z posługą sakramentalną.

7.     Cały czas przyjmujemy wypominki za zmarłych. W Uroczystość Wszystkich Świętych od godziny 9.00 – 14.00 będzie to można uczynić na naszym cmentarzu.

8.     Zostało jeszcze kilka kalendarzy rolniczych – w zakrystii.

9.     Wielkie „Bóg zapłać” paniom i panom za piękną inicjatywę i sprzątanie cmentarza w ostatnich dniach. Oby każde dobro uczyło i miało swoich naśladowców.

10.  Serdeczne podziękowania za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty 210 zł.  mieszkańcom Pierocic od nr od nr 56-76. W najbliższy piątek na godz. 18:30 zapraszamy mieszkańców Słupowa.

11.  Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.