Ogłoszenia duszpasterskie – XXXI niedziela zwykła – 2019

1.       Przeżywamy trzydziestą pierwszą niedzielę zwykłą. W Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata spotkamy się z ks. Dariuszem Gącikiem – Wikariuszem Generalnym Kurii Diecezjalnej w Kielcach, który wprowadzi nas w klimat Misji Świętych. Kolejna niedziela jest drugą w miesiącu. Taca na cele gospodarcze.

2.       W czwartek 7 listopada będziemy świętować uroczyście drugi miesiąc nowenny przed Wielkim Jubileuszem 800 – lecia naszego Kościoła. Msza Święta o godz. 18.00, której będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. Wojciech Skorupa, Dyrektor Administracyjny WSD w Kielcach. We Mszy Świętej wezmą udział Księża z całego dekanatu, by modlić się za zmarłych księży. Mszę Świętą poprzedzi Modlitwa Różańcowa o godz. 17.30.

3.       Z całego serca dziękujemy za składane ofiary na remont organów i potrzeby kościoła.

4.       Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tygodniku „Niedziela” wiele ciekawych artykułów. Prasa jest na stoliku w kaplicy św. Anny.

5.       Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom Dziekanowic z domów od nr 1 do 20 oraz za ofiarę na kościół 140 zł. W sobotę na godzinę 8.00 zapraszamy do sprzątania naszej świątyni mieszkańców Dziekanowic z domów od nr 21 do 53.

6.       W tym tygodniu wspominamy:

Ø  w poniedziałek 4 listopada wspomnienie obowiązkowe św. Karola Boromeusza, biskupa

Ø  w sobotę 9 listopada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

8.       Solenizantom, Jubilatom, Gościom i wszystkim Parafianom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.