Ogłoszenia Duszpasterskie – XXX niedziela zwykła 2021

1.      Trzydziesta niedziela zwykła. Ofiarami na tacę i modlitwą wspieramy dzisiaj Misjonarzy. Przynajmniej w ten sposób możemy uczestniczyć w powszechnym powołaniu głoszenia Chrystusa aż po krańce świata. Pamiętajmy, że za tydzień z soboty na niedzielę przesuwamy nasze zegarki o jedną godzinę do tyłu.

2.      W poniedziałek 25 października o 18.30 w kościele spotkanie modlitewne z Różą Różańcową Pani Dobrosławy Lulko.

3.      W sobotę 30 października na godz. 8.30 zapraszam osoby chętne do sprzątania cmentarza. Prosimy, by przynieść ze sobą widły, łopaty, pojemniki, worki.

4.      Zbliżamy się szybkimi krokami do Uroczystości Wszystkich Świętych oraz Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych. Wyrazem naszej pamięci, wdzięczności i miłości do naszych Bliskich Zmarłych są palone znicze, kwiaty, troska o porządek na cmentarzu a nade wszystko modlitwa. Zarówno w niedzielę 31 października jak 1 listopada od godz. 9.00 do 14.00 na naszym cmentarzu będzie możliwość zamówienia wypominek.

5.      W zakrystii można nabyć kalendarze rolnicze na 2022 r. w cenie 30 zł. Są również kalendarze misyjne.

6.      W każdą niedzielę o godz. 15.00 w salce na plebanii spotkanie grupy AA.

7.      Zakończony został remont wikariatu. Dziękuję Wszystkim za zrozumienie i ofiarność. Bez Waszej pomocy nie byłoby to możliwe. Mamy jeszcze trochę należności do spłacenia, ale z Bożą pomocą i Waszą ofiarnością pewnie damy radę.

8.      Dziękujemy za ofiary na potrzeby kościoła: Pan Szostak Lucjan z Pierocic 100 zł, anonimowo z ul. Garbarskiej 250 zł.

9.      Z całego serca dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom ulic Stawisko, Pocztowej, Garbarskiej, Skalbmierskiej i Głowackiego oraz ofiarę na kwiaty ze Skalbmierskiej 220 zł, z Garbarskiej 60 zł, z Pocztowej i Stawiska 100 zł. Dziękujemy za ofiarę na kwiaty mieszkańcom ulic Krakowskiej i Krasickiego z poprzedniego tygodnia 510 zł. W przyszły piątek na godz. 18.30 zapraszamy mieszkańców Chmielowa do Rodziny Skórów do Rodziny Wnęków.

10.  W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

v  w czwartek 28 października wspomnienie święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

11.  Jubilatom, Solenizantom, Gościom oraz Parafianom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.