Ogłoszenia Duszpasterskie XXVIII niedziela zwykła 2022

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła 2022

 

1.     Modlitwa to prawdziwe spotkanie ludzi wiary, dlatego cieszy nas każde wspólne trwanie na różańcu. Zapraszam przez cały październik od poniedziałku do soboty na godz. 16.30, a w niedzielę na godz. 15,15.

2.     Dziś w całym Kościele liczenie wiernych – uczestniczących we Mszach Świętych 
i przyjmujących Komunię Świętą.

3.     W najbliższy czwartek o godz. 19.30 ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. 
O wystrój figury i niesienie jej w procesji proszę mieszkańców Pierocic.

4.     Za tydzień pod hasłem „Blask prawdy„ będziemy przeżywać XXII Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarą wesprzemy zdolną, niezamożną młodzież z małych miejscowości.

5.     W piątek na Mszy Świętej o godz. 17.00 będziemy modlić się w intencji Dyrekcji, Nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej i Przedszkoli w Działoszycach.

6.     W tym tygodniu różaniec z różami różańcowymi: 

– środa – Dziekanowice i Niewiatrowice – rozpoczęcie: 18.30

7.     Do nabycia w zakrystii kalendarze rolnicze na 2023 rok – 32 zł.

8.     Zaczynamy przyjmować wypominki za zmarłych. Na stoliku i pod chórem znajdują się kartki, gdzie możemy wypisać naszych zmarłych, zaznaczając Mszę, przed którą będziemy się za nich modlić.

9.     Serdeczne podziękowania za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty 240 zł.  mieszkańcom Pierocic od nr 1-19. W najbliższy piątek na godz. 18:30 zapraszam mieszkańców Pierocic od nr 20 do 36.

10.  Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.