Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedziela Zwykła 2023

 

Ogłoszenia parafialne

XXVI Niedziela Zwykła 2023

 

1.     Dziś pierwsza niedziela miesiąca – adoracyjna.

2.     Rozpoczęliśmy październik – miesiąc różańca. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy – w dni powszednie o godz. 16.30, w niedzielę o godz. 15.15.

3.     Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają pobłogosławione różańce.

4.     Dziś ostatni dzień zapisów na pielgrzymkę Róż Różańcowych (7 października do Jędrzejowa) i Apostolatu Margaretka (14 października do Łagiewnik).

5.     W przyszłą sobotę na plebanii o godz. 18.00 spotkanie Rady Parafialnej.

6.     W niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

7.     W tym tygodniu pierwsze: czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od godz. 16.00 czuwanie z Apostolatem Margaretka. Spowiedź pierwszopiątkowa – pół godziny przed Mszami Świętymi. Nawiedzenie chorych i starszych z posługą sakramentalną
w sobotę od godz. 8.00.

8.     Miesiąc październik to czas naszej parafialnej tradycji. Wspólny różaniec z Różami Różańcowymi:

– we wtorek – Pierocice i Słupów;

– w czwartek – Jazdowice i Chmielów.

Rozpoczęcie o godz. 18.30.

9.     Mówiliśmy o tym wiosną, że jesienią zaczniemy procesje różańcowe. W środę o godz. 18.00 pójdziemy z modlitwą przez Pierocice.

10.  Bardzo dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty 60 zł.  Mieszkańcom Chmielowa od rodziny Dąbrowskich do rodziny Skórów. W najbliższy piątek na godz. 18.30 zapraszamy mieszkańców Dziekanowic od nr 1 do 20.

11.  Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia: błogosławieństwa i zdrowia.