Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVI niedziela zwykła 2022

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła 2022

 

1.     Dziś po Mszy Świętej o godz. 10.30 spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Za tydzień na Mszy Świętej o godz. 10.30 błogosławieństwo różańców tymże dzieciom.

2.     Zapraszam Róże Żywego Różańca na XIV Diecezjalną Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej  Loretańskiej w Piotrkowicach, która odbędzie się 01 października pod hasłem „Z Maryją modlimy się o pokój”. Wyjazd spod studni o godz. 8.00. organizatorzy proszą o zabranie małych, składanych krzeseł. Zapisy w zakrystii. 

3.     Jutro dzień imienin ks. Damiana. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach i dziękujmy Panu Bogu za to, że jest z nami.  Życzymy mu, aby był świętym pasterzem i niejednego do świętości doprowadził. 

4.     Niebawem rozpoczniemy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 16.30, w niedzielę o godz. 15.15.

5.     Najbliższa sobota – pierwsza miesiąca. Z uwagi na zajęcia szkolne ks. Prefekta to w te dni będziemy nawiedzać chorych z Komunią Świętą od godz. 8.00

6.     Najbliższa niedziela – pierwsza października – adoracyjna – po mszy o 12 – chwila z różańcem.

7.     Bardzo dziękuję mieszkańcom Chmielowa za ofiarę na wywóz śmieci z cmentarza – 640 zł.

8.     Serdeczne podziękowania za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty 200 zł.  mieszkańcom Niewiatrowic. Dziękuję również za ofiarę na wystrój mieszkańcom Januszowic 200 zł. W najbliższy piątek na godz. 18:30 zapraszam mieszkańców Niewiatrowic od Pana Mirosława Sarackiego do Pana Władysława Podsiadło.

9.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.