Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedziela Zwykła

 

Ogłoszenia parafialne

XXV Niedziela Zwykła 2023

 

1.     W przyszłą sobotę w parafii św. Brata Alberta w Busku Zdroju – w parafii ks. Andrzeja – odbędzie się Diecezjalny Dzień Ministranta.

2.     W październiku pod hasłem: „Z Maryją Leczyć świat modlitwą” w Opactwie Cystersów w Jędrzejowie,  pod przewodnictwem ks. biskupa Jana Piotrowskiego odbędzie się XV Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca – przyjmujemy zapisy.

3.     14 października w Łagiewnikach odbędzie się VIII Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka – zapisujemy chętnych.

4.     Już w najbliższą niedzielę – adoracyjną – zaczynamy miesiąc różańca – październik. Jeśli wierzymy, że i dziś dzieją się cuda, to niewątpliwie przez różaniec
wstawiennictwo najlepszej z matek. Zapraszamy od poniedziałku do soboty na godz. 16.30, w niedzielę na godz. 15.15. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie wszystkie dzieci, nie tylko przygotowujące się do I Komunii Świętej czy Sakramentu Bierzmowania.

5.     Dziękujemy za ofiarę na potrzeby kościoła – anonimowo z Pierocic – 100 zł;

6.     We wtorek dzień imienin ks. Damiana. Modlitwą wspieramy naszego księdza prefekta, aby był kapłanem i człowiekiem według Bożego upodobania.

7.     Bardzo dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty 155 zł.  Mieszkańcom Chmielowa od rodziny Gręboszów do rodz. Skórów. W najbliższy piątek na godz. 18.30 zapraszamy mieszkańców Chmielowa od rodz. Dąbrowskich do rodz. Skórów.

8.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia: błogosławieństwa i zdrowia.