Ogłoszenia Duszpasterskie – XXV niedziela zwykła 2022

Ogłoszenia duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła 2022

 

1.     Zapraszam na XXIII Świętokrzyski Rajd Pielgrzymkowy „Święty Krzyż 2022”, który odbędzie się w przyszłą sobotę 24 września pod hasłem „Krzyż znakiem jedności i pokoju”. Zapisy do wtorku w zakrystii i u Pana Piotra Markiewicza.

2.     Zapraszam Róże Żywego Różańca na XIV Diecezjalną Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej  Loretańskiej w Piotrkowicach, która odbędzie się 01 października pod hasłem „Z Maryją modlimy się o pokój”. Zapisy w zakrystii.

3.     Gratulujemy naszym ministrantom, którzy w Diecezjalnej Lidze Halowej Piłki Nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza, zajęli III i II miejsce. 

4.     Po wakacyjnej przerwie chcemy wznowić działalność naszej scholii dziecięcej, dlatego osoby chętne zapraszamy na spotkania w soboty na godzinę 10.  

5.     W przyszłą niedzielę 25 września po Mszy świętej o godz. 10.30 zapraszam na spotkanie organizacyjne rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

6.     Dziękuję za ofiarę na potrzeby kościoła: 50 zł od rodziny Musiałów z Pierocic.

7.     Dziękuję rodzicom oraz młodzieży bierzmowanej za posprzątanie świątyni i terenu wokół kościoła. W najbliższy piątek na godz. 18:30 zapraszam mieszkańców Niewiatrowic od Pani Leszczyńskiej do Pani Sarackiej.

8.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.