Ogłoszenia Duszpasterskie XXV niedziela zwykła 2020

1.      Dwudziesta piąta niedziela zwykła. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 przez posługę J.E. ks. Biskupa Andrzeja Kalety Młodzież klasy 8 SP i klas 1 Szkół Średnich przyjmie Sakrament Bierzmowania. W związku z tym wydarzeniem przesuwamy Mszę Świętą z godz. 11.30 na godz. 12.00.

2.      Od poniedziałku rozpoczynamy prace na cmentarzu.

3.      Przypominamy, że w niedzielę 11 października o godz. 17.00 organizujemy w naszym kościele koncert muzyki organowej. Koncert zagra Pan Antoni Pokora. Już dzisiaj o tym informujemy, aby jak najwięcej osób mogło w tym koncercie uczestniczyć doceniając walory wspaniałego instrumentu, który posiadamy w naszym kościele.

4.      Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby kościoła.

5.      Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom Jakubowic z domów od nr 1 do 21 oraz za ofiarę na kwiaty. W przyszły piątek na godz. 17.30 zapraszamy Rodziców Młodzieży przyjmującej Sakrament Bierzmowania.

6.      W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

v w poniedziałek 21 września święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

v w środę 23 września wspomnienie obowiązkowe św. Ojca Pio, zakonnika

v w sobotę 26 września święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Kielcach

7.      Jubilatom, Solenizantom, Parafianom oraz Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.