Ogłoszenia Duszpasterskie XXIV Niedziela Zwykła 2022

 

1.     Bierzmowanie: w poniedziałek 12.09 na godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania oraz rodziców. W środę 14.09 od godz. 18.00 spowiedź kandydatów do bierzmowania i rodziców. W czwartek o godz. 18.30 zapraszamy na sprzątanie kościoła rodziców kandydatów do bierzmowania.

2.     Dziś po Mszy Świętej o godz. 10 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.

3.     Rozpoczynamy XII tydzień wychowania. Zawsze trzeba pamiętać, że pierwszym miejscem kształtowania i wychowania człowieka jest dom i rodzina – szkoła, kościół i inne instytucje mają i mogą w tym procesie pomóc, ale nie zastąpić.

4.     17 września w klasztorze cysterskim odbędzie się Diecezjalny Dzień Ministranta. Zapraszamy na to wydarzenie kandydatów, młodszych i starszych ministrantów. Wyjazd spod kościoła o godz. 8.

Również tego samego dnia wyjazd z młodzieżą bierzmowaną na dziękczynną pielgrzymkę do Zabawy.

5.     Tak jak tylko możemy, dbamy o czystość na naszym cmentarzu, również przez właściwą segregację śmieci. Gdy trzeba – nie bójmy się zwrócić uwagę tym, którzy tego nie robią. Nie pozwólmy, aby miejsce pochówku naszych bliskich stało się dzikim wysypiskiem.

6.     Dziękuję za ofiarę na potrzeby kościoła – z Pierocic 100 zł.

7.     Dziękuję mieszkańcom Jastrzębnik i Wymysłowa za posprzątanie naszej świątyni oraz ofiarę na kwiaty 270zł. W najbliższy piątek na godz. 18:30 zapraszam mieszkańców.

8.     We wtorek 13 września o godz. 19.30 Nabożeństwo Fatimskie. Bardzo proszę 
o udekorowanie figury i niesienie jej podczas procesji mieszkańców Niewiatrowic

9.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.