Ogłoszenia Duszpasterskie XXIV niedziela zwykła 2020

1.      Dwudziesta czwarta niedziela zwykła. Dziękujemy Rodzicom Dzieci Pierwszokomunijnych za dar ołtarza. Jest to komplet obrusów na wszystkie ołtarze. Bardzo przydatny dar.

2.      Dziękujemy Panu Wojtkowi Jureckiemu i wszystkim, którzy z nim współpracowali za odnowienie latarni, które powrócą na swoje dawne miejsce przy figurze MB Niepokalanej na placu kościelnym. Jesteśmy mu tym bardziej wdzięczni, że zrobił to z dobroci serca, charytatywnie.

3.      W piątek 18 września po Mszy Świętej o godz. 17.30 spotkanie z Ministrantami i Kandydatami na Ministrantów. Obecność obowiązkowa.

4.      Dzisiaj o godz. 19.00 kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy.

5.      W niedzielę 11 października o godz. 17.00 organizujemy w naszym kościele koncert muzyki organowej. Koncert zagra Pan Antoni Pokora. Już dzisiaj o tym informujemy, aby jak najwięcej osób mogło w tym koncercie uczestniczyć doceniając walory wspaniałego instrumentu, który posiadamy w naszym kościele.

6.      Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby kościoła.

7.      W najbliższym tygodniu wszystkie miejscowości naszej parafii (oprócz Jazdowic i Słupowa) odwiedzą Kominiarze dokonując przeglądów kominiarskich.

8.      Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom Dziekanowic z domów od nr 60 do 85 oraz za ofiarę na kwiaty 220 zł. W przyszłą sobotę na godz. 8.00 zapraszamy mieszkańców Jakubowic z domów od nr 1 do 21.

9.      W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

v w poniedziałek 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego

v we wtorek 15 września NMP Bolesnej

v w środę 16 września wspomnienie obowiązkowe świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa

v w piątek 18 września święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona dzieci i młodzieży

10. Jubilatom, Solenizantom, Parafianom oraz Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.