Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII niedziela zwykła 2023

Ogłoszenia parafialne

XXIII Niedziela Zwykła 2023

 

1.     W ostatnią środę łączyliśmy się w telekonferencji z Warszawą i Kielcami. Cel: termomodernizacja naszej świątyni. Jesteśmy w bezpośrednich, bieżących kontaktach z naszymi koordynatorami. Wszystko wydaje się być na dobrej drodze – prosimy o modlitwę.

2.     W najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o 10:00 – spotkanie z kandydatami do bierzmowania – rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej.

3.     W środę 13 września kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy na różaniec na godz. 19.30 oraz Mszę Świętą z procesją. Nabożeństwo poprowadzi ks. Dariusz Tarka, wikariusz parafii w Słaboszowie. O przystrojenie i niesienie figury Matki Bożej prosimy Koło Gospodyń Wiejskich z Niewiatrowic.

4.     W piątek 15 września czuwanie modlitewne Apostolatu Margaretka w Imbramowicach. Wyjazd o godz. 18:00 spod kościoła. Zapisy w zakrystii.

5.     W najbliższą niedzielę 17 września o godz. 14:00 w Pierocicach poświęcenie sztandaru i remizy połączone z Mszą Świętą.

6.     30 września w parafii św. Brata Alberta w Busku Zdroju odbędzie się XXIII Diecezjalny Dzień Ministranta. Zapraszamy zarówno ministrantów, jak i kandydatów. Podczas tego dnia zostaną wręczone puchary za zwycięskie mecze w finale. 

7.     Bardzo dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty  200 zł.  mieszkańcom ul. Kościuszki. W najbliższy piątek na godz. 18.30 zapraszamy mieszkańców Chmielowa od rodziny Skórów do rodziny Wnęków.

8.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia: błogosławieństwa i zdrowia.