Ogłoszenia Duszpasterskie – XXIII niedziela zwykła 2020

1.      Dwudziesta trzecia niedziela zwykła. Dzień Pierwszej Komunii Dzieci klasy czwartej. Prośmy Boga dla tych Dzieci i Ich Rodziców o dar wiary w żywą i realną obecność Jezusa w Eucharystii i o częste z Nim zjednoczenie w Komunii Świętej.

2.      Z całego dziękujemy Panu Markowi Konderakowi za przygotowanie dwóch drewnianych pulpitów: w miejsce przewodniczenia liturgii oraz do kaplicy MB Różańcowej, gdzie w każdą środę o godz. 17.00 sprawowana jest Msza Święta. Jesteśmy mu wdzięczni, tym bardziej, że zrobił to z potrzeby serca.

3.      W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Bardzo prosimy KGW z Dziekanowic o przystrojenie figury Pani Fatimskiej i niesienie jej w czasie procesji.

4.      Została przywieziona już kostka na ok 200 m² chodnika na cmentarzu. Mam nadzieję, że wkrótce rozpoczną się prace budowlane.

5.      Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby kościoła.

6.      Z całego serc dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni Rodzicom Dzieci Pierwszokomunijnych oraz za piękną dekorację eucharystyczną oraz kwiaty. W przyszłą sobotę na godz. 8.00 zapraszamy mieszkańców Dziekanowic z domów od nr 60 do 85.

7.      W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

v we wtorek 8 września święto Narodzenia NMP – poświęcenie ziarna siewnego

8.      Jubilatom, Solenizantom, Parafianom oraz Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.