Ogłoszenia Duszpasterskie XXI niedziela zwykła 2020

1.      Dwudziesta pierwsza niedziela zwykła. Zjednoczeni dziś jesteśmy w modlitwie z doświadczającymi przeróżnych dramatów mieszkańcami Bejrutu. Ofiarami do puszek przy wyjściu z kościoła chcemy również udzielić konkretnego wsparcia.

2.      W sobotę 29 sierpnia organizujemy pielgrzymkę rowerową do Sanktuarium Matki Bożej Uśmiechniętej w Wiślicy. Zapraszamy ministrantów, młodzież i wszystkich, którzy mają siłę przejechać 50 km. Zapisy w zakrystii. Wyjeżdżamy o godz. 8.00 z przed naszego kościoła.

3.      W niedzielę 30 sierpnia po Mszy Świętej o godz. 10.00 spotkanie organizacyjne Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

4.      W przyszłą niedzielę 30 sierpnia o godz. 11.30 chcemy złożyć Bogu dziękczynienie za tegoroczne plony ziemi. Serdecznie prosimy o przygotowanie koszy z warzywami i owocami oraz bochnów chleba. 

5.      Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby kościoła.  

6.      Dzisiaj o godz. 17.00 w salce na plebanii spotkanie grupy AA. Serdecznie zapraszamy.

7.      Z całego serc dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom Dziekanowic z domów od 1 do 20 oraz za ofiarę na kwiaty 230 zł. W przyszłą sobotę na godz. 8.00 zapraszamy do sprzątania naszej świątyni mieszkańców Dziekanowic z domów od 21 do 53.

8.      W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

v w poniedziałek 24 sierpnia święto św. Bartłomieja, Apostoła

v w środę 26 sierpnia uroczystość NMP Częstochowskiej

v w czwartek 27 sierpnia wspomnienie obowiązkowe św. Moniki

v w piątek 28 sierpnia wspomnienie obowiązkowe św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

v w sobotę 29 sierpnia wspomnienie obowiązkowe Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

9.  Jubilatom, Solenizantom, Parafianom oraz Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.