Ogłoszenia duszpasterskie – XX niedziela zwykła 2020

1.      Dwudziesta niedziela zwykła. Dziękujemy dzisiaj Bogu za Ludzi dobrej woli, którzy wspierali i wspierają buskie hospicjum. Dziękujemy Wolontariuszom i wszystkim wspierającym to ważne dzieło miłosierdzia.

2.      W przyszłą niedzielę 22 sierpnia ofiarami do puszek wesprzemy poszkodowanych w czasie wybuchu w Bejrucie – stolicy Libanu.

3.      W czwartek 20 sierpnia o 17.30 spotkanie organizacyjne Dzieci i Rodziców przed Pierwszą Komunią Świętą.

4.      W sobotę 29 sierpnia organizujemy pielgrzymkę rowerową do Sanktuarium Matki Bożej Uśmiechniętej w Wiślicy. Zapraszamy ministrantów, młodzież i wszystkich, którzy mają siłę przejechać 50 km. Zapisy w zakrystii.

5.      Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby kościoła

6.      Dzisiaj o godz. 17.00 w salce na plebanii spotkanie grupy AA. Serdecznie zapraszamy.

7.      Z całego serc dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom Chmielowa od Rodziny Dąbrowskich do Rodziny Skórów oraz za ofiarę na kwiaty od wszystkich mieszkańców Chmielowa 610 zł. W przyszłą sobotę na godz. 8.00 zapraszamy do sprzątania naszej świątyni mieszkańców Dziekanowic z domów od 1 do 20.

8.      W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

v w poniedziałek 17 sierpnia święto św. Jacka, prezbitera

v w czwartek 20 sierpnia wspomnienie obowiązkowe św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

v w piątek 21 sierpnia wspomnienie obowiązkowe św. Piusa X, papieża

v w sobotę 22 sierpnia wspomnienie obowiązkowe NMP Królowej

9.  Jubilatom, Solenizantom, Parafianom oraz Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.