Ogłoszenia Duszpasterskie – XVIII niedziela zwykła 2022

1.     Jutro rozpoczynamy sierpień – miesiąc abstynencji. Modlitwą i wsparciem otoczmy tych, którzy niszczą życie przez alkohol. Pamiętajmy też o ich rodzinach. 

2.     6 sierpnia w Wiślicy rozpoczyna się 41 Piesza Pielgrzymka Kielecka na Jasną Górę. Każdego dnia od 6 do 13 na godz. 20.45 zapraszamy na wspólną modlitwę, którą wieńczył będzie Apel Jasnogórski. Zapraszamy Nasze Miasteczko do oprawy muzycznej.

3.     W tym tygodniu pierwsze piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa pół godziny przed poranną i wieczorną Mszą Świętą

4.     W tym miesiącu nie będzie wizyty u chorych. Gdyby jednak była taka konieczność to proszę o kontakt.

5.     Dziękujemy mieszkańcom Jakubowic z domów od nr 22 do 31 za posprzątanie naszej świątyni oraz ofiarę na kwiaty 350zł. W najbliższy piątek na godz. 18:30 zapraszamy mieszkańców Jakubowic od Rodziny Rusnaków do Rodziny Przęzaków.

6.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.