Ogłoszenia Duszpasterskie – XVIII niedziela zwykła 2021

1.      Osiemnasta niedziela zwykła. Rozpoczynamy sierpień. Gorąco zachęcam do abstynencji od alkoholu. Módlmy się z gorliwością o dar wolności dla wszystkich zniewolonych.

2.      W piątek 6 sierpnia z Wiślicy wyrusza 40 Piesza Pielgrzymka Kielecka na Jasną Górę. Jak co roku chcemy wraz Pielgrzymami 40 Pieszej Pielgrzymki Diecezji Kieleckiej na Jasną Górę duchowo pielgrzymować. Zapraszam w dniach od 6 do 12 sierpnia na Apel Jasnogórski o godz. 21.00. Nasze Miasteczko proszę o oprawę muzyczną.

3.      W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa pół godziny przed poranną i wieczorną Mszą Świętą. W sobotę od godz. 8.30 odwiedzę osoby Chore i Starsze odwiedzę z posługą sakramentalną. Bardzo proszę o cierpliwość w oczekiwaniu.

4.      W każdą niedzielę o godz. 15.00 w salce na plebanii spotkanie grupy AA. Serdecznie zapraszamy.

5.      Z całego serc dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom Pierocic z domów od nr 37 do 55 oraz ofiarę na kwiaty 200, również mieszkańcom z domów od nr 20 do 36 za ofiarę na kwiaty 200 zł. W przyszłą sobotę na godz. 8.00 zapraszamy mieszkańców Pierocic z domów od nr 56 do 76.

6.      W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

v  w środę 4 sierpnia wspomnienie obowiązkowe św. Jana Marii Vianneya, prezbitera

v  w piątek 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego

7.      Jubilatom, solenizantom, przybyłym na wakacje Gościom oraz Parafianom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.