Ogłoszenia Duszpasterskie – XVIII niedziela zwykła 2020

1.     Osiemnasta niedziela zwykła. Wczoraj rozpoczęliśmy miesiąc sierpień, który wzywa nas Polaków do trzeźwości. Warto sprawdzić naszą wolność. To szczególne wezwanie dla tych, którzy twierdzą, że nie mają z alkoholem problemu wypijając codziennie jedno lub dwa piwa. Spróbuj tego w tym miesiącu nie robić udowadniając sobie i innym, że rzeczywiście nie masz z tym problemu.

2.     W przyszłą sobotę 8 sierpnia organizujemy dla młodzieży i ministrantów wyjazd do Rabki. Wejdziemy na szczyt „Maciejowa”, zjemy posiłek w naszym diecezjalnym domu, wracając odwiedzimy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Koszt dla ministrantów i młodzieży 30 zł. Ewentualnie dla starszych 60 zł. Wyjazd w sobotę o 6.30. Chętnych zapisujemy w zakrystii.

3.     Od czwartku 6 sierpnia rozpoczynamy nasze duchowe pielgrzymowanie do Jasnogórskiego Sanktuarium. Zapraszamy na modlitwę apelową o 21.00 od 6 sierpnia do 13 sierpnia włącznie. Bardzo proszę Nasze Miasteczko o oprawę śpiewno-muzyczną.

4.     W tym tygodniu Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź pół godziny przed poranną i wieczorną Mszą Świętą.

5.     Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby kościoła.

6.     Dzisiaj o godz. 17.00 w salce na plebanii spotkanie grupy AA. Serdecznie zapraszamy.

7.     Z całego serc dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom Chmielowa od Rodziny Skórów do Rodziny Wnęków. W przyszłą sobotę na godz. 8.00 zapraszamy do sprzątania naszej świątyni mieszkańców Chmielowa od rodziny Gręboszów do Rodziny Skórów.

8.     W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

v we wtorek 4 sierpnia wspomnienie obowiązkowe św. Jana Marii Vianneya, prezbitera

v w czwartek 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego

v w sobotę 8 sierpnia wspomnienie obowiązkowe św. Dominika, prezbitera

9.  Jubilatom, Solenizantom, Parafianom oraz Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.