Ogłoszenia Duszpasterskie – XVII niedziela zwykła 2021

1.      Siedemnasta niedziela zwykła. Przyszła niedziela rozpoczyna miesiąc sierpień. Zachęcamy do trzeźwości. Warto uczynić taką ofiarę dla tych, którzy wpadli już w nałóg i nie potrafią sobie z tym problemem poradzić. Prośmy Matkę Bożą Panią Działoszycką o dar wolności dla wszystkich zniewolonych przez alkohol.

2.      Jutro dzień imienin Pani Ani Miszczyk naszej organistki. Dziękując Jej za piękną służbę w naszym kościele życzymy daru Bożego błogosławieństwa, zdrowia, szczęścia. Niech Święta Anna wyprasza potrzebne łaski.

3.      Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby kościoła: anonimowo z ul. Pińczowskiej 1000 zł, z Jakubowic 100 zł, z Młodego Orła 200 zł, z ul. Kościuszki 200 zł, z Jakubowic 1 000 zł.

4.      W każdą niedzielę o godz. 15.00 w salce na plebanii spotkanie grupy AA. Serdecznie zapraszamy.

5.      Z całego serc dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom Pierocic z domów od nr 20 do 36 oraz ofiarę na kwiaty. W przyszłą sobotę na godz. 8.00 zapraszamy mieszkańców Pierocic z domów od nr 37 do 55.

6.      W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

v  w poniedziałek 26 lipca wspomnienie obowiązkowe świętych Joachima i Anny, Rodziców NMP

v  w czwartek 29 lipca wspomnienie obowiązkowe św. Marty

v  w sobotę 31 lipca wspomnienie obowiązkowe św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

7.      Jubilatom, solenizantom, przybyłym na wakacje Gościom oraz Parafianom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.