Ogłoszenia Duszpasterskie – XVII niedziela zwykła 2020

1. Siedemnasta niedziela zwykła. W ostatnim tygodniu wspominaliśmy wielu wielkich świętych: św. Marię Magdalenę, św. Brygidę, św. Kingę, św. Jakuba Apostoła, św. Krzysztofa. Niech święci za nami orędują i staną się inspiracją do świętego życia. Dzisiaj wspominamy świętych Joachima i Annę, Rodziców NMP. To dzień imienin Pani Ani Miszczyk. Dziękując Pani Ani za piękną grę i śpiew składamy Jej najlepsze życzenia. Niech św. Anna wyprasza potrzebne dary i łaski, by Pan Bóg napełniał życie miłością i pokojem, by było jak najwięcej powodów do prawdziwej radości.

2.     Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby kościoła.

3. W sobotę 1 sierpnia od godz. 9.00 odwiedzimy Chorych i Osoby Starsze z posługą sakramentalną.

4.     Dzisiaj o godz. 17.00 w salce na plebanii spotkanie grupy AA. Serdecznie zapraszamy.

5.   Z całego serc dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom ulicy Kościuszki oraz za ofiarę na kwiaty 260 zł. W przyszłą sobotę na godz. 8.00 zapraszamy do sprzątania naszej świątyni mieszkańców Chmielowa od rodziny Skórów do Rodziny Wnęków.

6.     W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

v w środę 29 lipca wspomnienie obowiązkowe św. Marty

v w piątek 31 lipca wspomnienie obowiązkowe św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

v w sobotę 1 sierpnia wspomnienie obowiązkowe św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła

7.   Jubilatom, Solenizantom, Parafianom oraz Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.