Ogłoszenia Duszpasterskie – XIX niedziela zwykła 2023

Ogłoszenia parafialne

XIX Niedziela Zwykła 2023

 

1.     We wtorek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Msze Święte jak w niedzielę: 8.00, 10.00, 11.30, 16.00. Po każdej Mszy Świętej pobłogosławione zostaną zioła i kwiaty.

2.     W najbliższą niedzielę 20 sierpnia o godz. 14.30 Msza Święta dziękczynna za plony – dożynki. Chcemy dziękować Bogu za błogosławieństwo, bezpieczeństwo przy pracy na roli, za wszystko, co było dobre, ale również za wszelkie trudy, które nas uszlachetniają.

3.     Dzisiaj o 19.30 nabożeństwo fatimskie. Liturgię poprowadzi i słowo Boże wygłosi 
ks. Damian Nowak, wikariusz parafii we Włoszczowie. 

4.     Bardzo dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty 120 zł  mieszkańcom ulic Stawisko, Pocztowej i Garbarskiej. W najbliższy piątek na godz. 18.30 zapraszamy mieszkańców z ul. Ogrodowej.

5.     Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Kamil Łukasz Musiał – kawaler, parafia Miechów i Paulina Justyna Sutor – panna, parafia tutejsza. Zapowiedź III.

6.     Osoby, które wybierają się na diecezjalną rowerową pielgrzymkę na Jasną Górę bardzo proszę o podejście do zakrystii w celu ustalenia szczegółów wyjazdu.

7.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia: błogosławieństwa i zdrowia.