Ogłoszenia Duszpasterskie – XIX niedziela zwykła 2020

1.     Dziewiętnasta niedziela zwykła. Trwa nasze duchowe pielgrzymowanie do Jasnogórskiego Sanktuarium. Zapraszamy codziennie na Apel Jasnogórski o godz. 21.00.

2.     W czwartek 13 sierpnia o godz. 19.30 kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Bardzo proszę KGW z Chmielowa o przystrojenie figury Pani Fatimskiej i niesienie jej w czasie procesji.

3.     W sobotę 15 sierpnia będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Niedzielny porządek Mszy Świętych. W czasie każdej Eucharystii poświecimy przyniesione kwiaty, zioła i zboża.

4.     W niedzielę 16 sierpnia ofiarami do puszek wesprzemy buskie hospicjum, którego uroczyste otwarcie odbędzie się 2 października tego roku. Niemożliwe stało się możliwe dzięki zaangażowaniu osób z otwartymi dłońmi i sercami. Zarząd buskiego hospicjum, żeby wyrazić wdzięczność wolontariuszom i ofiarodawcom organizuje tu u nas na placu naprzeciw wieży kościelnej krótki koncert i piknik po ostatniej Mszy Świętej ok godz. 17.00. Gorąco wszystkich zapraszamy.

5.     Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby kościoła.

6.     Dzisiaj o godz. 17.00 w salce na plebanii spotkanie grupy AA. Serdecznie zapraszamy.

7.     Z całego serc dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom Chmielowa od rodziny Gręboszów do Rodziny Skórów. W przyszły piątek na godz. 18.00 zapraszamy do sprzątania naszej świątyni mieszkańców Chmielowa od Rodziny Dąbrowskich do Rodziny Skórów.

8.     W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

v w poniedziałek 10 sierpnia święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

v we wtorek 11 sierpnia wspomnienie obowiązkowe św. Klary, dziewicy

v w piątek 14 sierpnia wspomnienie obowiązkowe św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika

v w sobotę 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP

9.  Jubilatom, Solenizantom, Parafianom oraz Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.