Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne XIII Niedzieli Zwykłej

 

  1. Bardzo prosimy o zgłaszanie się chętnych do podjęcia obiadem pielgrzymów przemyskich. Logistyka to umiejętność zaplanowania – nie czekajmy na ostatnią chwilę.
  2. Ofiara na potrzeby kościoła i cmentarza – anonimowo z ul. Piłsudskiego
    300 zł.
  3. W tym tygodniu pierwsze: czwartek, piątek, sobota i niedziela lipca. W czwartek od godz. 16.00 czuwanie z apostolatem margaretka w intencji powołań i powołanych do służby Bożej w kościele. Pierwszy piątek miesiąca – spowiedź pół godziny przed mszami świętymi. W pierwszą sobotę lipca – nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.00. Pierwsza niedziela – adoracyjna.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Adrian Konrad Mamczyński – kawaler parafia tutejsza i Paulina Renata Maj – panna parafia Małoszów – zapowiedź III. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach między w/w, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym kancelarię parafialną.
  5. Bardzo dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty i środki czystości 700 zł mieszkańcom Jakubowic od nr 1 do 21. W najbliższy piątek na godzinę 18:30 zapraszamy mieszkańców Jakubowic z domów od nr 22 do 31.
  6. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i zdrowia.