Ogłoszenia Duszpasterskie – XIII niedziela zwykła 2020

1.      Trzynasta niedziela zwykła. Wraz z Księdzem Rektorem WSD w Kielcach Pawłem Tamborem oraz alumnami Michałem, Pawłem świętujemy dzień seminaryjny. To szczególna okazja do modlitwy za powołanych i o powołania kapłańskie, ale również moment, kiedy możemy udzielić materialnego wsparcia dla dzieła jakim jest ta duchowna uczelnia.

2.      Cieszymy się, że Ksiądz Biskup Jan Piotrowski posłał do pomocy duszpasterskiej ks. Michała Bierońskiego. Radość tym większa, że Ksiądz Michał towarzyszy nam od początku Wielkiego Postu i pięknie wpisał się w życie naszej wspólnoty parafialnej.

3.      Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy Świętych: 8.00, 10.00 i 17.00

4.      11 lipca w godzinach południowych w naszej parafii na obiedzie będziemy gościć 150 pielgrzymów z diecezji przemyskiej (20 księży i 130 osób świeckich).

5.      W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa pół godziny przed poranną i wieczorną Mszą Świętą. W pierwszą sobotę miesiąca od godz. 9.00 odwiedzimy Chorych i Osoby Starsze z posługą sakramentalną.

6.      Do końca czerwca od 15.00 do godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Rozpoczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia, a kończymy nabożeństwem czerwcowym o godz. 16.40.

7.      Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby kościoła. Dziękujemy za ofiary na wywóz śmieci z naszego cmentarza: z Chmielowa 660 zł.

8.      Dzisiaj o godz. 17.00 w salce na plebanii spotkanie grupy AA. Serdecznie zapraszamy.

9.      Z całego serc dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom ul. Ogrodowej oraz za ofiarę na kwiaty 300 zł. W przyszłą sobotę na godz. 8.00 zapraszamy do sprzątania naszej świątyni mieszkańców ulic: Stawisko, Pocztowej i Garbarskiej.

10.  W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

v  w poniedziałek 29 czerwca Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

v  w piątek 3 lipca święto św. Tomasza, Apostoła

11.  Jubilatom, Solenizantom, Parafianom oraz Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.