Ogłoszenia duszpasterskie – XII niedziela zwykła 2023

 

Ogłoszenia parafialne

XII Niedziela Zwykła 2023

 

1.     Rozpoczęły się wakacje. Dla człowieka wiary – każdy czas jest z Bogiem. Wiemy, że dla wielu jest to okres intensywnych prac polowych. Życzmy sobie, abyśmy pracowali 
i odpoczywali z Bogiem.

2.     Dziękujemy za wszystkie procesje różańcowe po naszych wioskach.  Za wspólną modlitwę i bycie razem. To był piękny czas. Wrócimy do niego po wakacjach.

3.     Za tydzień 2 lipca o 12.30 godz. w naszym kościele odbędzie się koncert.

4.     Najbliższa sobota jest pierwszą miesiąca. Osoby chore i starsze z posługą sakramentalną nawiedzimy w piątek 30 czerwca od  godz. 8.00.

5.     29 czerwca – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte: 8.00, 10.00 
i 17.00. Taca tego dnia wspiera Stolicę Apostolską.

6.     Prosimy o zgłaszanie się chętnych podjęcia obiadem przemyskich pielgrzymów, aby spokojnie opanować logistykę i nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę.

7.     Bardzo dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty 200 zł mieszkańcom Słupowa. W najbliższy piątek na godz. 18.30 zapraszamy mieszkańców Szczotkowic.

8.     Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Konrad Grelewicz – kawaler, parafia Radziemice i Anita Milewska – panna, parafia tutejsza. Zapowiedź I.

9.     Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 10 do 17 lutego 2024 roku. Chcemy dołączyć się do grupy z parafii we Włoszczowie. Koszt pielgrzymki 1300 zł 
i 840 USD. Szczegóły w gablocie i zakrystii. Już są pierwsi chętni.

10.  Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia: błogosławieństwa i zdrowia.