Ogłoszenia Duszpasterskie – X niedziela zwykła 2023

1.     My, wasi duszpasterze, pragniemy z serca podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia ubiegłotygodniowego odpustu i Bożego Ciała. Nie chcemy ominąć nikogo, kto przyczynił się do świętowania – dotykamy was modlitwą.  Parafia to społeczność – jesteśmy nawzajem dla siebie – oby zawsze ku większej chwale Boga. 

2.     We wtorek o godz. 19.30 drugie w tym roku nasze spotkanie z Maryją w tajemnicy Fatimy. Przewodniczył mu będzie ks. Tomasz Baranowski – proboszcz z Cisowa. Prosimy o przystrojenie figury Matki Bożej i niesienie jej w procesji KGW z Jakubowic.

3.     W najbliższą środę o godz. 18.00 zapraszamy na procesję różańcową do Wymysłowa.

4.     We czwartek 15 czerwca o godz. 17.00 zakończenie oktawy Bożego Ciała. Zapraszamy i prosimy Koła Gospodyń Wiejskich, ministrantów, dzieci do sypania kwiatów oraz wszystkich parafian i gości. 

5.     Jak co roku 11 lipca będziemy gościć pielgrzymów diecezji przemyskiej. Bardzo prosimy o składanie deklaracji kto i ilu pielgrzymów gotów jest podjąć obiadem.

6.     Bardzo dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty 130 zł mieszkańcom Pierocic z domów od 37 do 55. W najbliższy piątek na godz. 18.30 zapraszamy mieszkańców Pierocic z domów od nr 56 do 76.

7.     Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Andrzej Sutor – kawaler, parafia tutejsza; Dominka Walka – panna, parafia Gołcza. Zapowiedź III.

Ireneusz Charuza – kawaler, parafia tutejsza, Dagmara Grabka – panna, parafia Przemienienia Pańskiego w Krakowie, zapowiedź II.

8.     Na sobotę 17 czerwca prosimy na segregację śmieci na cmentarzu.

9.     W ubiegłą niedzielę ofiarami do puszek wspierano Fundusz Budowlany Diecezji Kieleckiej – my mieliśmy odpust – naszym wsparciem możemy podzielić się dziś.

10.  Koncert w naszym kościele…

11.  Dziękujemy za naprawienie halogenu w prezbiterium.

12.  Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia: błogosławieństwa i zdrowia.