Ogłoszenia Duszpasterskie – X Niedziela Zwykła 2021

1.      Dziesiąta niedziela zwykła. Powoli wchodzimy w fazę wakacyjnego spokoju. Przed nami jeszcze tylko zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek o godz. 17.00. Zapraszamy KGW do niesienia feretronów. Ochotnicze Straże Pożarne do niesienia chorągwi i baldachimu, Naszą Kapelę, by uświetniła uroczystość grą na instrumentach, a Dzieci do sypania kwiatów. Bardzo proszę kolejne miejscowości o przygotowanie ołtarzy wokół kościoła: Wymysłów, Jazdowice, Ksawerów i Chałupki.  Zapraszamy codziennie na procesje Eucharystyczne wokół kościoła przed Mszą Świętą o godz. 17.00.

2.      11 lipca w niedzielę będziemy gościć 300 pielgrzymów z diecezji przemyskiej. Bardzo prosimy o deklaracje, kto i ilu pielgrzymów jest gotów podjąć obiadem.

3.    Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby kościoła.

4.      Dziękujemy Jubilatowi ks. Władysławowi Stępniowi za dar jubileuszowy. Przekazał na rzecz parafii 10 tys. złotych.

5.      Dziękujemy Rodzicom Dzieci przeżywającym rocznicę Pierwszej Komunii Świętej za ofiarę na Kościół 200 zł.

6.      Przyszłą niedzielę drugi dzień Fatimski. Zapraszamy na godz. 19.30 do modlitwy przez wstawiennictwo Pani Fatimskiej. Prosimy KGW z Niewiatrowic o przygotowanie figury Matki Bożej i niesienie jej w czasie procesji.

7.      Dzisiaj o godz. 17.00 w salce na plebanii spotkanie grupy AA. Serdecznie zapraszamy.

8.      Z całego serc dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom Chałupek oraz za ofiarę na kwiaty 180 zł. W przyszłą sobotę na godz. 8.00 zapraszamy mieszkańców Januszowic.

9.      W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

v  w wtorek 8 czerwca wspomnienie obowiązkowe św. Jadwigi Królowej

v  w piątek 11 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

v  w sobotę 12 czerwca wspomnienie obowiązkowe Niepokalanego Serca NMP

10.  Jubilatom, solenizantom oraz wszystkim Parafianom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.