Ogłoszenia duszpasterskie VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie

 

Ogłoszenia parafialne VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie

 

1.     Wszyscy czujcie się zaproszeni na nabożeństwa majowe: w dni powszednie  – 16:30, w niedzielę – 15:15.

2.     Poświęcenie pól z Mszą Świętą:

– dziś, godz. 14:00 – Chmielów i Dziekanowice;

         17:15 – Szczotkowice i Jazdowice;

3.     Już jutro pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. O przystrojenie figury Matki Bożej i niesienie jej w czasie procesji prosimy KGW z Chmielowa.

4.     Pokutne procesje różańcowe wrócą pod koniec miesiąca.

5.     W najbliższą sobotę 18 maja o godz. 12.00, w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej. Dzieci są naszą nadzieją, ale to my dorośli dajemy im przykład.

6.     Sakrament pokuty i pojednania dla dzieci przygotowujących się do I Komunii, ich rodziców, chrzestnych, dzieci przeżywających pierwszą rocznicę Komunii Świętej odbędzie się w czwartek 16 maja od godz. 15:30.

7.     W przyszłą niedzielę o godz. 11:30 rocznica I Komunii Świętej

8.     Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Mateusz Józefczyk – kawaler, parafia Bejsce i Krystyna Sosnal – panna, parafia tutejsza. Zapowiedź III. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach między w/w, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym kancelarię parafialną.

9.     W najbliższym miesiącu przeżywać będziemy dwa pielgrzymkowe wydarzenia: 1 czerwca – pielgrzymka Róż Żywego Różańca na Jasną Górę, 8 czerwca – pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Kalwarii Zebrzydowskiej.

10.  Bardzo dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty i środki czystości 205 zł mieszkańcom Dziekanowic z domów od 1 do 20. W najbliższy piątek na godzinę 18:00 zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

11.  Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa
i zdrowia.