Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

VI Niedziela Zwykła rok B

 

 

1.     Najbliższa środa – popielcowa – rozpoczynamy wielki post. Msze Święte z posypaniem głów popiołem: 9:00, 12:00, 17:00 – z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Świat wojuje, wariuje, bo siebie chce postawić na miejscu Boga.  tam, gdzie Bóg na pierwszym miejscu, tam wszystko na swoim miejscu…

2.     Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:

– w piątki drogi krzyżowe o 15:30 dla dzieci, o 16:30 dla młodzieży i dorosłych;

– w niedzielę gorzkie żale z kazaniem o 15:30.

3.     Od I niedzieli wielkiego postu w Skalbmierzu o godz. 11:00 będą się odbywać katechezy przedmałżeńskie.

4.     Bardzo dziękujemy tym, którzy wzięli udział w sprzątaniu naszego cmentarza.

5.     Posumowanie kolędy.

6.     Bardzo dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty oraz środki czystości 330 zł mieszkańcom osiedla Młody Orzeł. W najbliższy piątek na godz. 18.30 zapraszamy mieszkańców ulic Pińczowskiej i Adrianowicza.

7.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia: błogosławieństwa i zdrowia.