Ogłoszenia Duszpasterskie – VI niedziela zwykła 2021

1.      Szósta niedziela zwykła. Już w środę od posypania głów popiołem rozpoczniemy Wielki Post. To wielka szansa i nadzieja dla nas. Jako chrześcijanie nie wyobrażamy sobie, by nie uczestniczyć w tym dniu we Mszy Świętej, by nie usłyszeć i przyjąć do serca wezwania: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”. Msze Święte w tym dniu o 8.00, 10.00 i 17.00.

2.      Zachęcamy do udziału w Nabożeństwa Pasyjnych: Droga Krzyżowa z udziałem Dzieci w każdy piątek o 15.30, z udziałem Dorosłych w każdy piątek o 16.30, z udziałem Młodzieży w każdy piątek o 19.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę o 15.15. Niech to będzie taki dobry początek dla tych, którzy przez pandemię odbili się od Kościoła. Bardzo brakuje nam Młodzieży i Dzieci. 

3.      Od przyszłej niedzieli będzie w naszej parafii Diakon Mateusz Magiera na praktyce wielkopostnej. Otoczmy go modlitwą i serdecznością

4.      Dziękujemy z całego serca za ofiary złożone na renowację obrazu Matki Bożej Działoszyckiej i inne prace w naszej parafii: Państwo Włosowiczowie z Dziekanowic 100 zł.

5.      W każdą niedzielę o godz. 15.00 w salce na plebanii spotkanie grupy AA. Dzisiaj przypada pierwsza rocznica powstania tej grupy, która przyjęła piękną nazwę „nadzieja”.

6.      Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom ulic: Stawisko, Pocztowej, Garbarskiej oraz ofiarę na kwiaty 110 zł. W sobotę na godz. 8.00 zapraszamy Mieszkańców ulicy Ogrodowej. 

7.      Jubilatom, Solenizantom, Parafianom oraz Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.