Ogłoszenia duszpasterskie V Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Zwykła rok B

 

 

1.     Dziś pierwsza niedziela lutego – adoracyjna.

2.     Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy przybyli w ostatni czwartek i sprzątali dekoracje świąteczne. Dobra uczymy się w każdym czasie naszego życia – dobro płynące z serca Pan Bóg wynagrodzi nade wszystko swoim miłosierdziem. Niech to nas wszystkich inspiruje, a tym, którym jeszcze brak odwagi do jego czynienia niech dopomaga.

3.     Jeśli Pan Bóg pozwoli i będzie pogoda,  w przyszłą sobotę 10 lutego o godz. 9:00 odbędzie się segregacja odpadów na naszym cmentarzu. Jest ich sporo – wszyscy czujcie się zaproszeni.

4.     Bardzo dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty oraz środki czystości 130 zł mieszkańcom Szczotkowic. W najbliższy piątek na godz. 18.30 zapraszamy mieszkańców osiedla Młody Orzeł.

5.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia: błogosławieństwa i zdrowia.