Ogłoszenia Duszpasterskie – V niedziela zwykła 2021

1.      Piąta niedziela zwykła. Szybkimi krokami zbliżamy się do Wielkiego Postu. Wykorzystajmy każdy moment, by czynić dobro, by kochać przebaczając.

2.      Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu dekoracji bożonarodzeniowej. Przyszło wyjątkowo mało osób. Było sześciu Panów: Andrzej Kołpak, Piotr Niedzielski, Ryszard Skóra, Jan Zachariasz i Stanisław Zmarlak. Jeden z Panów prosił o anonimowość. Były również dwie Panie: Bogusława Stępień i Elżbieta Wróbel. Daliśmy radę. Jeszcze raz dziękujemy z całego serca.

3.      Dziękujemy z całego serca za ofiary złożone na renowację obrazu Matki Bożej Działoszyckiej i inne prace w naszej parafii.

4.      W każdą niedzielę o godz. 15.00 w salce na plebanii spotkanie grupy AA.

5.      Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom pl. Partyzantów i ul. Moniuszki oraz ofiarę na kwiaty ……. zł. W sobotę na godz. 8.00 zapraszamy Mieszkańców ulic: Stawisko, Pocztowej, Garbarskiej.

6.      W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

·         w środę 10 lutego wspomnienie obowiązkowe św. Scholastyki

·         w czwartek 11 lutego wspomnienie NMP z Lourdes

7.      Jubilatom, Solenizantom, Parafianom oraz Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.