Ogłoszenia Duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna

1.      Piąta niedziela wielkanocna. Modlimy się o urodzaje, o błogosławieństwo dla rolników. Przymierzamy się do przeprowadzenia Misji Parafialnych w pierwszym tygodniu czerwca. Przynagla nas do tego jubileusz 800 – lecia powstania kościoła, ale również wizytacja biskupia, która została przeniesiona z 27 września na 7 czerwca. Szczegóły zostaną podane za tydzień.

2.      W najbliższą środę 13 maja o godz. 19.30 zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Do października włącznie będzie im przewodniczył ks. Dariusz Pyczek – proboszcz parafii Wolica.

3.      W przyszłą niedzielę poświęcenia pól z Mszą Świętą w intencji mieszkańców: o godz. 14.00 w Jazdowicach i Chmielowie. O godz. 17.30 w Niewiatrowicach i Jastrzębnikach. Przyjedziemy swoimi samochodami.

4.      W każdą niedzielę (do odwołania) transmisja internetowa Mszy Świętej o godz. 10.00 na kanale „You Tube”.

5.      Zachęcamy do nawiedzania naszej świątyni w ciągu tygodnia. Kościół jest otwarty codziennie. Od 15.00 do godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Rozpoczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia, a kończymy nabożeństwem majowym o godz. 16.30.

6.      Dziękujemy za składane ofiary na remont organów oraz zegar.

7.      W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

Ø  w czwartek 14 maja, święto św. Macieja, Apostoła

Ø  w sobotę 16 maja, święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski

8.      Jubilatom, solenizantom oraz wszystkim Parafianom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.