Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 2023

Ogłoszenia parafialne
Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 2023
 
1. W dniu wczorajszym dziewiętnaścioro przyjęło po raz pierwszy Pana Jezusa do swoich serc. Otoczmy je naszą życzliwą modlitwą, aby coraz szerzej otwierały się na Chrystusa. Przed nami biały tydzień – Msze Święte o godz. 17.00.
2. Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 11.30 – rocznica I Komunii Świętej.
3. Poświęcenie pól z Mszą świętą o urodzaje, dziś w Pierocicach i Chmielowie o godz. 14.00; o godz. 17.15 w Dziekanowicach i Szczotkowicach.
Za tydzień o 14.00 w Jazdowicach.
4. Za tydzień w środę o godz. 18.00 procesja różańcowa w Niewiatrowicach – od pierwszego domu od strony Działoszyc do końca miejscowości.
5. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej nasza schola będzie rozprowadzać kremówki papieskie. Zebrane środki przeznaczone zostaną na wyjazd wakacyjny.
6. Jeszcze dziś zbieramy zapisy na wyjazd do sanktuarium w Kalwarii, gdzie odbędzie się ogólnopolska pielgrzymka Apostolatu Margaretka.
7. Pragnę poinformować naszych parafian o ostatnich poważniejszych wydatkach:
– 4700zł – ogrzewanie i energia w kościele;
– 2400zł – remont kosiarki – ciągniczka.
8. Bardzo dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni rodzicom dzieci pierwszokomunijnych. W najbliższy piątek na godz. 18.30 zapraszamy mieszkańców Pierocic z domów od nr 1-19.
9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Sebastian Marzec – kawaler, parafia tutejsza; Karolina Bibuła – panna, parafia Niedźwiedź. Zapowiedź III.
10. Dziękujemy za ofiarę na wywóz śmieci z cmentarza z Niewiatrowic: 510zł.
11. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia: błogosławieństwa i zdrowia.