Ogłoszenia Duszpasterskie – Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła 2020

1.      Przeżywamy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła. W roku jubileuszowym w sposób szczególny niech wybrzmi pieśń uwielbienia za tę świątynię, mieszkanie Trójcy Przenajświętszej pośród nas.

2.      W przyszłą niedzielę w wyjątkowo niełatwych okolicznościach pandemii będziemy świętować Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte o 8.00. 10.00 i 12.00 na cmentarzu. O 11.30 z kościoła wyruszy procesja z modlitwą za zmarłych przy czterech stacjach. Zapraszamy i zachęcamy do udziału w tym pięknym nabożeństwie. Błagajmy naszych świętych, by wyprosili dla nas ocalenie, oddalenie trudnego czasu próby.

3.      Taca z Uroczystości Wszystkich Świętych będzie przeznaczona na spłacenie budowy części alei na cmentarzu. Osoby, które nie będą uczestniczyły we Mszy Świętej na cmentarzu, czy nawet w kościele zachęcamy do składania ofiar do puszki na stoliku przy wypominkach wchodząc bądź wychodząc z cmentarza.

4.      W ubiegłym tygodniu została wymieniona na nową automatyka dzwonów wraz ze sterowaniem. Zapłaciłem zaliczkę 2000 zł. Resztę zapłacę jak będę miał pieniądze.

5.      Przyjmujemy już na wypominki na nowy rok. Ofiara i forma bez zmian. Można zamówić w zakrystii, w kancelarii albo w dzień Wszystkich Świętych na cmentarzu.

6.      Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby kościoła i utwardzenie alei na naszym cmentarzu.

7.      W każdą niedzielę o godz. 15.00 w salce na plebanii spotkanie grupy AA.

8.      Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom Januszowic oraz za ofiarę na kwiaty 315 zł. W przyszłą sobotę na godz. 8.00 zapraszamy mieszkańców Jazdowic. 

9.      W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

v  w środę 28 października święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

10.  Jubilatom, Solenizantom, Parafianom oraz Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.