Ogłoszenia Duszpasterskie – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 2022

1.     Dzisiejsza uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata kończy kolejny rok kościelny. Następna niedziela rozpoczyna adwent. Czas życia płynie tak bardzo szybko. 
Lata – czym człowiek starszy – jakby nabierały tempa. Czy moim życiem jest Bóg i na nim buduje całe swoje życie? Czy oczyma wiary patrzę na wieczność dom Ojca i za nim tęsknię?

2.     Gratulujemy naszym Ministrantom wygranego meczu ze Szczekocinami w rozgrywkach Halowej Piłki Nożnej Diecezji Kieleckiej.

3.     Cmentarz to wizytówka parafii, niejednokrotnie bardzo bolesna ze względu na niezrozumiałe często podejście do cmentarnych śmieci. „Bo ktoś posprząta” myślą bezmyślnie, ci, którzy rzucają śmieci, gdzie i jak popadnie. Trudno walczyć 
z wiatrakami. Dlatego na każdym kroku podkreślamy – jak dobrze, że są takie drogie 
i dobre osoby w parafii, które pracą i zaangażowaniem wskazują, że jest w ludziach dobro. Niech was ma Pan Bóg w Swojej opiece, a Matka Boska stale prosi za wami Syna.

4.     Zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie w sobotę 26 listopada na godzinę 18. 00.

5.     Są już świece „Caritas” – wigilijne dzieło pomocy dzieciom.

6.     Dziękujemy za ofiary na wywóz śmieci z cmentarza: Pierocice 550 zł, Jastrzębniki 100 zł.

7.     Serdeczne podziękowania za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty 150 zł.  Mieszkańcom Działoszyc, Młody Orzeł – blok 1/2. W najbliższy piątek na godz. 18:30 zapraszamy mieszkańców Działoszyc z ulic: Pińczowskiej i Adranowicza.

8.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.