Ogłoszenia duszpasterskie IX Niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie IX Niedziela zwykła

     1.         Dziękujemy Panu Bogu za wszystkich, którzy przygotowali i uświetnili uroczystości: odpustową i Bożego Ciała. Nasze przyznawanie się do Pana Boga sprawia, że Pan Bóg w odpowiednim momencie  przyzna się do nas. Niech miłość Boga w Trójcy Jedynego, który pozostał z nami pod postacią Chleba, przemienia nasz, ten obok nas świat.

     2.         W środę o godz. 18:00 wyruszymy z procesją różańcową ulicami: Zakościelną, Szkolną, Pińczowską, Adrianowicza, Młody Orzeł.

     3.         We czwartek 6 czerwca o godz. 17:00 – zakończenie oktawy Bożego Ciała. Zapraszamy i prosimy: KGW, ministrantów, dzieci do sypania kwiatów, wszystkich parafian i gości. Prosimy o kontakt i przystrojenie czterech ołtarzy wokół kościoła kolejne miejscowości.

     4.         Najbliższy piątek – pierwszy czerwca – spowiedź pół godziny przed Mszami Świętymi.

     5.         Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz. 16:40, w niedzielę o godz. 15:25.

     6.         Bardzo dziękujemy za posprzątanie i wystrój naszej świątyni i ofiarę 200 zł na kwiaty i środki czystości mieszkańcom Dziekanowic od nr 21  do 53. W najbliższy piątek na godz. 18:30 zapraszamy mieszkańców Dziekanowic od nr 60 do 85.S

     7.           Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa
i zdrowia.