Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

VI Niedziela Zwykła rok B

 

 

1.     Zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską. Za każde przyjęcie, każdą ofiarę na potrzeby parafii i nasze utrzymanie niech Wam Pan Bóg wynagrodzi. Podsumowanie kolędy – niebawem. Gdyby gdzieś nie było wizyty – prosimy o kontakt telefoniczny lub w zakrystii – uzgodnimy i przyjdziemy.

2.     W najbliższy piątek 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Święte: 9:00, 12:00 i 17:00. Podczas Mszy Świętej o godz. 17:00 dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają modlitewniki. Taca z tego dnia przeznaczona będzie na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.

3.     W tym tygodniu pierwsze czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od godz. 16:00 zapraszamy na czuwanie Apostolat Margaretka. Spowiedź pierwszopiątkowa pół godz. przed każdą Mszą Świętą. W sobotę 3 lutego od godz. 8:00 odwiedzimy starszych i chorych z posługą sakramentalną.

4.     W czwartek 1 lutego na godz. 18:00 zapraszamy i prosimy na sprzątanie dekoracji świątecznych z naszej świątyni.

5.     Bardzo dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty oraz środki czystości 200 zł mieszkańcom Słupowa. W najbliższy piątek na godz. 18.30 zapraszamy mieszkańców Szczotkowic.

6.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia: błogosławieństwa i zdrowia.