Ogłoszenia duszpasterskie – IV niedziela zwykła 2023

1.     Zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską. Za każde serdeczne przyjęcie, ofiary na kościół i dla nas my, wasi kapłani z serca wam dziękujemy. Podsumowanie kolędy po feriach zimowych. Jeżeli są rodziny, które nie mogły być obecne w wyznaczonym terminie i czasie, a chcą przyjąć księdza po kolędzie prosimy o kontakt w zakrystii lub telefonicznie.

2.     W czwartek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Święte: 9:00, 12:00, 17:00. Na Mszy popołudniowej o godz. 17:00, na którą zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej, poświęcenie i wręczenie modlitewników. Tego dnia ofiara na tacę przeznaczona będzie na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.

3.     W tym tygodniu pierwsze czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od godz. 16:00 czuwanie przed Najświętszym Sakramentem z Apostolatem Margaretka. Spowiedź pierwszopiątkowa pół godziny przed każdą Mszą Świętą. Chorych i starszych z posługą sakramentalną nawiedzą w sobotę od godz. 8:00.

4.     W piątek na godz. 9:00 zapraszam i proszę o pomoc przy sprzątaniu dekoracji bożo-narodzeniowej i szopki.

5.     Bardzo dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni oraz ofiarę na kwiaty 
i środki czystości 40 zł. mieszkańcom Chmielowa od rodz. Skórów do rodz. Wnęków. W najbliższy piątek na godz. 18:30 zapraszamy mieszkańców Chmielowa od rodz. Gołębiów do rodz. Skórów.

6.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.