Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedziela Adwentu 2023

Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela adwentu 2023

 

1.     Pięknie jest być dobrym. Pragniemy z naszych kapłańskich serc podziękować wszystkim za pomoc i pracę przy szopkach – w kościele i tej żywej, przy strojeniu świątyni. Niech dobro uczy, inspiruje i prowadzi do Pana Jezusa – każdego dnia.

2.     W zakrystii mamy jeszcze opłatki, świece „Caritas” i kalendarze na 2024 rok.

3.     Dziś IV Niedziela Adwentu, a wieczorem wigilia. Dlatego tylko dwie Msze Święte,
a o północy Pasterka rozpoczynająca świąteczny czas, ale wcześniej wigilia – tradycja czy rzeczywistość? Jeśli wiesz, że komuś nie podałeś ręki do zgody, odepchnąłeś pojednanie – zastanów się: nikt ci nie gwarantuje, że dożyjesz następnej wigilii…
z czym stanąłbyś przed Jezusem?

4.     W oba dni świąteczne niedzielny porządek Mszy Świętych. W II dzień świąt taca na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

5.     Bardzo dziękujemy za ofiary składane za opłatki, a przeznaczone na położenie kostki na cmentarzu – wykaz ofiar z wiosek przedstawimy za tydzień. Wielkie podziękowanie tym, którzy opłatki rozprowadzali i ofiary zbierali.

6.     W imieniu Samorządu Szkolnego i harcerzy dziękujemy za ofiary na rzecz hospicjum w Busku – Zdroju, zebrano 3000 zł.

7.     Bardzo dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty oraz środki czystości 350 zł mieszkańcom Niewiatrowic. W najbliższy piątek na godz. 18.30 zapraszamy mieszkańców Pierocic z domów od nr 1-19.

8.     Serdecznie dziękujemy pewnej rodzinie z naszej parafii za ufundowanie odkurzacza przemysłowego do naszego kościoła – niech wam Pan Bóg błogosławi.

9.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia: błogosławieństwa i zdrowia.