Ogłoszenia Duszpasterskie – IV niedziela Adwentu 2022

1.     W zakrystii możemy nabyć: świece „Caritas”, opłatki na stół wigilijny i różne kalendarze na 2023 rok.

2.     20.12 o godz. 8.30 zapraszamy i prosimy panów do osadzania i ustawiania choinek w naszej świątyni. Na ubieranie choinek i prace przy szopce zapraszamy w czwartek 22.12 na godz. 18.30.

3.     W środę 21.12 o godz. 8.30 udamy się do chorych i starszych z posługą sakramentalną. Prosimy o czuwanie i cierpliwość.

4.     To już ostatnie dni, kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty przed świętami. Nie czekajmy na ostatnią chwilę, bo my księża też mamy tylko ludzkie siły i inne zajęcia – a poza tym – kto ma pewność, że zdąży, gdy będzie zwlekał i odkładał…?

5.     Już w najbliższą sobotę wigilia: pasterka o godz. 24.00. róbmy wszystko, aby Bóg w naszym życiu nie rodził się tylko tego jednego dnia, ale każdego, a dzień wigilijny uczyńmy pięknym i jedynym w swoim rodzaju. 

6.     Msze Święte w obydwa dni świąt wg porządku niedzielnego.

7.     Serdeczne podziękowania za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty 360 zł Mieszkańcom Działoszyc z Placu Partyzantów i ul. Moniuszki. W najbliższy piątek na godz. 18:30 zapraszamy mieszkańców Działoszyc z ulic: Stawisko, Pocztowej i Garbarskiej.

8.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.