Ogłoszenia duszpasterskie – III niedziela zwykła 2023

1.     Porządek kolędy na najbliższy tydzień: 

23 stycznia od godz. 14.30 – Januszowice i Jastrzębniki

24 stycznia od godz. 15.00 – Pierocice – 1 ksiądz: od rodz. Mamczyńskich do rodz. Durbaczów; 2 ksiądz: od pani Witoldy Grzyb i rodz. Kuśpielów w kierunku starego dworku, do rodz. Krawców.

25 stycznia od godz. 15.00 – Pierocice – od rodz Jakubasów nr 16 do pana Grzegorza Szczepki – ks. proboszcz; Łopaty od pana Adama Jarosza i rodz. Konofalskich.

26 stycznia od godz. 14.30 – Wymysłów – 1 ksiądz (proboszcz), 
od godz. 9.00.

27 stycznia od godz. 15.00 – Ksawerów i Jakubowice pod Ksawerowem

2.     Trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Pandemia, wojna na Ukrainie bardzo mocno odcisnęły na nas swoje ślady. O jedność domów, ludzi, wiary powinniśmy stale prosić miłosiernego Boga  w modlitwie. Tam, gdzie nie ma jedności nie ma Boga – są tylko własne cele poszczególnych ludzi. „Aby byli jedno” modli się Pana Jezus. Budujmy jedność i błagajmy o jedność. 

3.     Bardzo dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni oraz ofiarę na kwiaty 
i środki czystości 300 zł. mieszkańcom z ul. Kościuszki. W najbliższy piątek na godz. 18:30 zapraszamy mieszkańców Chmielowa od rodz. Skórów do rodz. Wnęków.

4.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.