Ogłoszenia Duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu 2021

1.      III Niedziela Wielkiego Postu. W najbliższą sobotę Mszą Świętą o godz. 17.00 rozpoczniemy Renowacje Misji Świętych. Chcemy odnowić serca, by były gotowe przyjąć dar zbawienia wysłużony na Krzyżu przez Jezusa Chrystusa.

2.      Jutro Dzień Kobiet. Wszystkim Paniom składamy najlepsze życzenia. Drogie Panie doświadczajcie miłości nie tylko w ten dzień, ale na co dzień. Maryja, Pani Działoszycka niech wstawia się za Wami i wyprasza niezbędne dary.

3.      Na naszym cmentarzu został zamontowany zniczomat. Mam nadzieję, że ze względu na wysoką cenę wkładów i zniczy nie będzie on konkurencją dla miejscowych sklepów, a jedynie alternatywą dla tych, którzy przyszli na cmentarz późną porą, albo zapomnieli kupić w sklepie. Parafia za dzierżawę miejsca otrzyma 600 zł. Ponad to 2 % ze sprzedaży będzie przeznaczone na dziecięce hospicjum.

4.      Dziękujemy z całego serca za ofiary złożone na renowację ołtarza Matki Bożej Działoszyckiej i inne prace w naszej parafii: anonimowo z ul. Ogrodowej 300zł, Pan Ryszard Boryka z Młodego Orła 150 zł, Państwo Trocińscy z Jazdowic 200 zł. Dziękujemy również za ofiarę na kwiaty do Grobu Bożego z Pierocic 560 zł.

5.      Dziękujemy Panom, którzy prosili o anonimowość za pomalowanie wnęki za ołtarzem Pani Działoszyckiej oraz za wszelką życzliwość i pomoc.

6.      Państwowa Straż Pożarna przestrzega przed wiosennym wypalaniem traw. Taka praktyka przynosi tylko i wyłącznie szkodę dla wszystkich: dla ludzi, mienia, przyrody a nawet dla gleby.

7.      W każdą niedzielę o godz. 15.00 w salce na plebanii spotkanie grupy AA.

8.      Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom ulic Skalbmierskiej i Głowackiego oraz ofiarę na kwiaty 320 zł. W sobotę na godz. 8.00 zapraszamy Mieszkańców ulicy Kościuszki.

9.      Jubilatom, Solenizantom, Parafianom oraz Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.