Ogłoszenia duszpasterskie – III niedziela wielkanocna 2023

 

Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Wielkanocna

 

1.     W ostatnią niedzielę – Miłosierdzia Bożego – ofiarami do puszek wesparliśmy Dzieła Charytatywne Diecezji Kieleckiej. Zebraliśmy 1180 zł. Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

2.     W najbliższą środę o godz. 18.00 rozpoczniemy procesję różańcową. Wyruszymy z Jakubowic od figury Matki Bożej Niepokalanej naprzeciwko państwa Rusnaków do figury w Jastrzębnikach obok państwa Deków. Tych, którzy stale są – nie musimy zachęcać – A może czas na ten pierwszy raz? 

3.     W ubiegłą sobotę w ogólnopolskim konkursie tekstu piosenki o Katyniu zwyciężyła nasza Martyna Miszczyk, córka pani Ani. Jej piosenkę, jak i całą ceremonię nagrodzenia zwycięzców można obejrzeć w Internecie na kanale youtube.  Każdy sukces bliskiej osoby powinien napełniać nas dumą i radością. Gratulujemy Martynie i życzymy jeszcze wielu pięknych i radosnych chwil. Niech jej utwory będą piękne jak jej głos,  a oba te Boże dary niech tworzą jej piękne, mądre życie.

4.     Ja zawsze – z całego serca dziękujemy tym, którzy w dniu wczorajszym wzięli udział w segregacji śmieci na cmentarzu. Niech wam Pan Bóg daje zdrowie i wiele łask.

5.     Bardzo dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty 230zł mieszkańcom Jazdowic. W najbliższy piątek na godz. 18.30 zapraszamy mieszkańców Jastrzębnik i Wymysłowa.

6.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia: błogosławieństwa i zdrowia.